مسابقه کتابخوانی و پویش «کتاب‌قهرمان» آغاز شد

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

مسابقه, کتابخوانی, و پویش, «کتاب‌قهرمان» آغاز, شد

 

به گزارش خبرگزاری فارس، نشست خبری مسابقه, کتاب‌خوانی و پویش, خبری «کتاب‌قهرمان»، با محوریت کتاب «سرباز کوچک امام»، پیش از ظهر امروز (یکشنبه ۱۱ آذر) با حضور راوی و نویسنده این اثر دفاع مقدسی و همچنین اهالی رسانه در انتشارات پیام آزادگان برگزار شد.

* سلبریتی واقعی امثال مهدی طحانیان است

در ابتدای این نشست، سیدسجاد موسوی، دبیر برگزاری پویش, توضیح داد: با پویش, «کتاب‌قهرمان» در تلاشیم دو اتفاق بزرگ را نیز رقم بزنیم تا لااقل به پرفروش‌تر شدن برخی کتب کمک جدی کند. عامل اول معرفی ایده‌آل کتاب‌های خوب و تبلیغ و ترویج آن‌هاست. دوم اینکه هدف، توزیع چشمگیر است تا هر مخاطبی بتواند کتاب موردنیازش را به‌دست آورد.

موسوی با بیان اینکه هدف ما در پویش, فعلی، موضوع صبر و پایداری است، ادامه داد: امیدواریم بتوانیم با «کتاب‌قهرمان» الگویی را در زمینه استقامت معرفی کنیم؛ چراکه معتقدیم سلبریتی درست و واقعی امثال مهدی طحانیان است که اتفاقاً می‌تواند به فضای فرهنگی کشور کمک کند.

دبیر مسابقه, کتاب‌خوانی و پویش, خبری «کتاب‌قهرمان» تأکید کرد: پویش از امروز آغاز, و تا پایان اسفند برقرار است. در سایت اطلاع‌رسانی آن به نام همین مسابقه, نیز، اپلیکیشنی مرتبط را بارگذاری خواهیم کرد تا افراد با خرید کتاب «سرباز کوچک امام»، امکان شرکت در مسابقه, را پیدا کنند. از همان مرحله خرید امکان قرعه‌کشی را فراهم کرده‌ایم و بعد در مراحلی، سؤالاتی را تعیین می‌کنیم تا شرکت‌کنندگان وارد پویش شوند.

وی با اعلام اینکه خبرنگاران فعال در پویش تقدیر می‌شوند، افزود: بخش ویژه نوجوانان ۱۳ و ۱۴ساله را نیز خواهیم داشت. همچنین جوایزی چندده‌میلیونی برای مسابقه, ترتیب داده‌ایم. به‌زودی هم مستند و تیزرهای سینمایی را برای تبلیغات این کتاب و پویش پخش خواهیم کرد. این مستند در جشنواره عمار رونمایی خواهد شد.

دبیر مسابقه کتاب‌خوانی و پویش خبری «کتاب‌قهرمان» درباره راهکار جلوگیری از سرقت ادبی این اثر نیز یادآور شد: در عرضه فایل الکترونیکی تمام تلاشمان را کرده‌ایم که امکان سرقت نسخه آن وجود نداشته باشد. تولید کتاب صوتی نیز در دست انجام است.

 

 

...
نویسنده : بازدید : 1 تاريخ : جمعه 16 آذر 1397 ساعت: 13:06

close
تبلیغات در اینترنت